Hakkımızda

KURUMSAL

Hakkımızda
KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Mirsan Oto, 1978 yılında başladığı lastik serüvenine yıllar içerisinde edindiği tecrübeler ışığında, sadakat ve güveni benimseyen, dinamik yapısıyla çağa ayak uyduran, gelişen, cesur, akılcı, inovatif ve iş ortaklarıyla süreci en verimli şekilde yönetmeye hakim, teknik bilgi ve donanımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Mirsan Oto, her türlü araç ve modeliniz için doğru ürün ve/veya hizmetin seçiminde, güvenlik ve konforu ön planda tutan, ekonomik çözüm üreten, saygın ve güvenilir olmayı benimseyen tarzıyla her zaman tercih edilme sebebi olmuştur.
Mirsan Oto İş Yapma Kültürü
  • Mirsan Oto, çağın gerektirdiği yeniliklere uyum sağlayan, sorunlar karşısında yaratıcı çözümlerle modern, kaliteli ve ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitede satış, servis, ve operasyon yönetimi desteğini başarıyla sağlamaktadır.
  • Mirsan Oto temel özelliklerini aile, dürüstlük, güvenilirlik, adalet, sadakat, ürün ve hizmet çeşitliliği ile çözüm ve memnuniyet sunmak olarak tanımlamaktadır.
  • Mirsan Oto, binek, 4x4, Motosiklet, Hafif Ticari, kamyon, İş makinası, Forklift araç gruplarının hepsine lastik tedarik, sökme/takma, depolama, ürün ve hizmet çeşitliliği sunmaktadır.
  • Binek, Hafif Ticari veya Kamyon filolarına Lastik-Akü-Jant konusunda operasyonel filo araç parkı yönetim hizmeti sunmaktadır.
Mirsan Oto İş Yapma Kültürü

KİLOMETRE TAŞLARI

KİLOMETRE TAŞLARI
 
#
Tamam