Kaplama Hizmetleri
HİZMETLER

KAPLAMA HİZMETLERİ

Kaplama Hizmetleri

Ticari lastiklerin satın alma maliyetleri yüksek olduğundan özellikle kullanılan sırt yapısı ömrünü tamamladıktan sonra karkasını değerlendirmek amacı ile, yeniden sırt kaplanarak kullanılması amaçlanır. Çevreci bir yaklaşım olan bu seçim doğrultusunda doğru kullanım koşulları sonrası iyi yapılmış kaplama üretimleri ile aynı lastik karkası 5 kez kaplanabilmektedir.

Dünyanın en çok bilinen ve güvenilen markası BANDAG ile lastiklerinizin ömrünü 5 kata kadar uzatabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin sahanızda ve araçlarınızda yapacağı Profleet uygulamaları ile lastik giderlerinizi düşürmeyi taahhüt ediyoruz.

Lastik kaplama nedir;

1925 yılından bu yana diş derinliği bitmiş veya bitmek üzere olan lastiklerin yeni bir sırt ile kullanılmaya devat etmesini sağlayan işlemdir. Kaplama sayesinde hem daha çevreci hem de %50 avantajlı tasarruf sağlarsınız.

Petrol türevi kimyasallar kullanılarak üretilen lastiklerin sırtını yenileyerek tekrar tekrar kullanmak hem Karbon salınımını azaltır hem de lastik dağlarının oluşmasını azaltır.

 
#
Tamam