Mirsan Oto Lastik

Sökme Takma ve Balans ve Rotasyon

Mirsan olarak toplam 5 mağaza- 20 hat ile , ortalama 20 dakika da 20 araca, bir günde yaklaşık 400 araca hizmet verilebilmekteyiz. Randevu almak için lütfen 0850 470 07 76 numaralı telefondan bize ulaşınız.

Rot-Ön Düzen Ayarı

Mirsan olarak 2 ayrı mağazada araç mekaniği konusunda uzmanlaşmış, usta öğreticilik belgesi olan sertifikalı, eğitimli ekibimizle hem binek hem de ticari grup araçlara hizmet verilmekteyiz.

Saklama - Lastik Oteli

2 ayrı merkezde toplanmış, tamamı barkod etiketli, hava koşulları şartlandırılmış, karanlık ortamlarda, 100.000 adet kapasiteli lastik saklama otel hizmeti verilmekteyiz.

Lastik Tamiri

Hem binek hem de ticari lastiklerinizin ömrünü kısaltmadan, performans kaybına uğramadan nitelikli tamir yapılması gerekmektedir. Özellikle şapkalı mantar tipi tamir veya ticari lastikler de sıcak kaplama tekniği ile hizmet vermekteyiz.

Jant Düzeltme

Jantlarınızın kabul edilebilir seviyedeki bozukluklarını olması gereken yuvarlaklığa getirebilmek için tasarlamış makine ve teçhizatı ve kullanımı konusunda sertifikalandırılmış ekip ile hizmet vermekteyiz.